.pR | Precision Retards
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konec alterIWnetu?

+5
thunderfap
Duckiller
Crosshair
koudy_cz
Gone
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Gone Fri Mar 09, 2012 2:13 pm

Konec aIW?
Konec alterIWnetu? D114e6b463_84087472_o2


Jo, je to tak. Dneska v noci někdo hlavnímu kodérovi alterIWnetu zabouchal na dveře a osobně mu předal tenhle dopis:
Spoiler:
Ve zkratce tam stojí, že musí Activisionu předat veškeré kódy, musí shodit aIW do tří dnů a předat veškerá úložiště aIW/aOPs/aMW3 (to možná znamená i naše PC, ale možná chtějí jen master server/y, lidi, co to rozesílali na torrentech a tak...).
Je to strašná škoda, alterIWnet byl něco jako malej zázrak, ale došlo to moc daleko a s alterMW3 se Activision naštval. Dva moc krásný roky. Díky alterIW!
NTA napsal, že shodí alterIWnet do zítřejšího rána (tj. 10.3. 2012), takže máme poslední příležitost si společně pořádně zahrát MW2.
Je taky možný, že je to jistá forma trollingu, ale podle obrázků posuďte sami...
No... prostě díky, zůstaneš v naších srdcích! Sad
(edit: snad Duck s Clavetem prominou, ale považuju to za tak důležitý, že jsem sám napsal novinku.)
Gone
Gone
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro koudy_cz Fri Mar 09, 2012 2:19 pm

No myslím žes udělal dobře, žes to napsal! Přečet jsem to celý a dost ho tam dupali hlavně za to, že dělali servery k BlackOpsům ikdyž je samy mají a pak ke konci hlavně ta sociální síť asi no, to už se asi ani nedivim, že je to sere, nevím uvažuju, kdyby jen udělali MW3 stejným způsobem jak MW2 a víc nic, tak jestli by to došlo až k tomuhle? Asi to opravdu přehnali Sad
Je to sakra škoda, to si budem muset asi koupit (ti co nemáme) MW2 na pc, nebo nevím jak jako budem hrát? (ještě můžem MW1čky Very Happy )

Ale říkal jsem si stejně celou dobu, že je to asi jenom otázka času, kdy se něco takového stane, a žil v přesvědčení že je aIW zatím jen MOD, jenže oni asi chtěli víc Sad
koudy_cz
koudy_cz
"KDEJSEM?" WINNER
Konec alterIWnetu? E63bfb8245_74463235_o2

Poèet pøíspìvkù : 231
Join date : 21. 01. 11
Location : Troppau

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro koudy_cz Fri Mar 09, 2012 3:11 pm

Tak toto je trochu moc:
http://forums.activision.com/thread/200407695

Konec alterIWnetu? Aiw

A to není jediný topic.
koudy_cz
koudy_cz
"KDEJSEM?" WINNER
Konec alterIWnetu? E63bfb8245_74463235_o2

Poèet pøíspìvkù : 231
Join date : 21. 01. 11
Location : Troppau

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Crosshair Fri Mar 09, 2012 3:56 pm

Ach bože... to nemôže byť pravda. Ak chceme prežiť ako celok, musíme si nájsť inú primárnu hru
Crosshair
Crosshair
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 19. 02. 11
Age : 28
Location : Dolný Kubín SVK

https://www.youtube.com/user/CrosshairM4A1?feature=mhum

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Small 0 Fri Mar 09, 2012 4:02 pm

Když se kouknete na aiw.net, píše tam NTA "All services are back to normal." Ale nevím.
Anonymous
Small 0
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Duckiller Fri Mar 09, 2012 4:19 pm

Small 0 napsal:Když se kouknete na aiw.net, píše tam NTA "All services are back to normal." Ale nevím.
To je stará novinka..


Je to velice smutný, ale všechno není zatím stoprocentní. Uvidíme no..
Duckiller
Duckiller
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 816
Join date : 19. 01. 11
Age : 27
Location : Česká Kamenice, Děčín, Ústecký Kraj

https://www.youtube.com/user/DuckillerCZ

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro koudy_cz Fri Mar 09, 2012 5:03 pm

Ale hlavně nechápu ty lidi, co píšou, že je chtějí zabít, boha, vždyť oni tu hru vytvořili (no teda většina původních Activision už tam sice není...ale i tak).
koudy_cz
koudy_cz
"KDEJSEM?" WINNER
Konec alterIWnetu? E63bfb8245_74463235_o2

Poèet pøíspìvkù : 231
Join date : 21. 01. 11
Location : Troppau

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Duckiller Fri Mar 09, 2012 6:03 pm

Tobě snad nevadí že nebude alteriwnet? think
Ale tak tohle asi očekával každý, přeci jen malinko.. Jednoduše nejlepší COD není MW2 ale aIW.. Very Happy
Duckiller
Duckiller
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 816
Join date : 19. 01. 11
Age : 27
Location : Česká Kamenice, Děčín, Ústecký Kraj

https://www.youtube.com/user/DuckillerCZ

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro thunderfap Fri Mar 09, 2012 6:56 pm

Dopiče zrovna když mi dneska začly prádzniny. Very Happy už jsem se na ně těšil dva měsíce:D Shieeet . Kdyby byl fakt konec, co mám smažit ted podle vás s dvackou v kapse? To myslim vážně ted, co budete hrát vy z pR co jste hráli jen mw2?

thunderfap
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 18. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro crungEEEr Fri Mar 09, 2012 6:58 pm

R.I.P AlterIWnet...Je to Strašná škoda! Vytvořily úžasnou věc a měli by si z nich vzít spíš příklad jak to dělat než aby jim to zakázaly! Na jednu stranu chápu že to udělaly ale na druhou zase podle mě jim stačí ty příjmy od americkejch děcek co si od nich vše kupují...Je to smutný když si vzpomenu na ty dny co jsem na tom trávil....Prostě Activison zabili jednu až neuvěřitelnou dobrou věc....Škoda mno :/

crungEEEr
Snaživec
Snaživec

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 18. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro koudy_cz Fri Mar 09, 2012 6:58 pm

Ducku: Ale tak jasně že vadí, ani nevíš jak, dyť já už jsem na aIW závislý! (a kdo tady není...) takže bych taky měl chuť CEO zabít (ikdyž nevím kolik toho má on s tím společného), ale nikdy bych tam nic takového nenapsal...

Co bych asi hrál? Já nevim tak nejbližší náhrada je asi MW1 které se dá hrát na neofiko serverech...
jinak se vrátím ke klasice asi, CSko, HL2, AOE3...cojavim, kupovat se mně MW2 za 550+dalších 550 za 2xDLC opravdu nechce...ještě s debilním nefunkčním anticheatem na Steamu Sad
koudy_cz
koudy_cz
"KDEJSEM?" WINNER
Konec alterIWnetu? E63bfb8245_74463235_o2

Poèet pøíspìvkù : 231
Join date : 21. 01. 11
Location : Troppau

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Clavet Sat Mar 10, 2012 6:24 pm

Rád bych aby se určití lidé přestali hroutit.


Konec alterIWnetu? 924073388a_81093709_o2
.PRECISION RETARDS se nepohobují v nějakém úpadku ani se nebliží jejich rozpad.
Jsme neustále MW2 aiW klan dokud nebude stanoveno Duckillerem jinak.

Clavet
Clavet
Správce
Správce

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 17. 01. 11
Age : 35
Location : Most, Ústecký kraj

http://www.wix.com/pretards/pr

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro LukeS Sat Mar 10, 2012 6:48 pm

Clavet napsal:
Rád bych aby se určití lidé přestali hroutit.


Konec alterIWnetu? 924073388a_81093709_o2
.PRECISION RETARDS se nepohobují v nějakém úpadku ani se nebliží jejich rozpad.
Jsme neustále MW2 aiW klan dokud nebude stanoveno Duckillerem jinak.



Jinak bych to neřekl Clave!

Uvidíme co se ještě bude dít!

LukeS
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 10. 11
Age : 31
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Crosshair Sat Mar 10, 2012 6:55 pm

AlterIWnet pozastavia až dokým sa spor nevirieši ...
Crosshair
Crosshair
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 19. 02. 11
Age : 28
Location : Dolný Kubín SVK

https://www.youtube.com/user/CrosshairM4A1?feature=mhum

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Gone Sat Mar 10, 2012 7:25 pm

No oni jim poslali Cease and desist, to znamená, že musí na pořád zastavit činnost a už nikdy v tom nepokračovat, nebo to půjde k soudu. http://en.wikipedia.org/wiki/Cease_and_desist
Jináč já mám naprostý právo se hroutit, nemyslím, že se rozpadáme (jak už jsem na tsku zmiňoval), myslím, že jsme dobrej spolek kámošů atd., dost dobrej na to, abychom se rozpadli a šli si každej po svým, ale prostě je mi alterIWnetu líto no... byla to taková jistota, stálice, vždycky když jsem neměl co na práci, šel jsem tam a teď zničeho nic nebudu moct?
Ale to je fuck, spíš záleží na tom, jak se přeorientujeme, na co se přeorientujeme atp. Do takovýhohle uskupení jsme se dostali, protože jsme rádi hráli jednu určitou hru (MW2), je ještě možný najít další takovou, která nás všechny bude bavit? Rozdělíme se do více her? Zvětšíme se kvůli tomu? Vytvoříme samostatnou komunitu? Rozpadneme se? Tomu poslednímu nevěřím, ty ostatní... uvidíme Smile. Osobně je mi po MW2 nejbližší cod4 (a ne, teď to není proto, že mě to celkem baví), co se týče scény a všeho, akorát se tam prostě hraje nejvíc promod no a nemyslím, že by se s tím většina klanu smířila. Navíc je tam slušná opravdu pro komunita (mají sponzory a tak), zas na druhou stranu umíme hrát a podle mě bychom neměli zvláštní problém se prosadit... dost už spekulací!
Gone
Gone
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro JareCzech Sat Mar 10, 2012 10:18 pm

Gone napsal:No oni jim poslali Cease and desist, to znamená, že musí na pořád zastavit činnost a už nikdy v tom nepokračovat, nebo to půjde k soudu. http://en.wikipedia.org/wiki/Cease_and_desist
Jináč já mám naprostý právo se hroutit, nemyslím, že se rozpadáme (jak už jsem na tsku zmiňoval), myslím, že jsme dobrej spolek kámošů atd., dost dobrej na to, abychom se rozpadli a šli si každej po svým, ale prostě je mi alterIWnetu líto no... byla to taková jistota, stálice, vždycky když jsem neměl co na práci, šel jsem tam a teď zničeho nic nebudu moct?
Ale to je fuck, spíš záleží na tom, jak se přeorientujeme, na co se přeorientujeme atp. Do takovýhohle uskupení jsme se dostali, protože jsme rádi hráli jednu určitou hru (MW2), je ještě možný najít další takovou, která nás všechny bude bavit? Rozdělíme se do více her? Zvětšíme se kvůli tomu? Vytvoříme samostatnou komunitu? Rozpadneme se? Tomu poslednímu nevěřím, ty ostatní... uvidíme Smile. Osobně je mi po MW2 nejbližší cod4 (a ne, teď to není proto, že mě to celkem baví), co se týče scény a všeho, akorát se tam prostě hraje nejvíc promod no a nemyslím, že by se s tím většina klanu smířila. Navíc je tam slušná opravdu pro komunita (mají sponzory a tak), zas na druhou stranu umíme hrát a podle mě bychom neměli zvláštní problém se prosadit... dost už spekulací!

Mně promod nevadí, ale spíš mě COD 4 baví tak den a pak je mám na měsíc dost. Není to tolik chytlavý. A kromě toho, co jsem hrál CoD 4, at promod nebo normal, tak jsem se s hraci na normalnich serverech (zaparit a tak) nemohl vůbec rovnat. A to si nemyslim, že bych byl lama. Takže nevim jestli by to nebylo trochu looserovstvi. Ale kdo vi?
JareCzech
JareCzech
Vítěz 2on2 Turnaje
Vítěz 2on2 Turnaje

Poèet pøíspìvkù : 410
Join date : 14. 04. 11
Age : 28
Location : Brno

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000230432357

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Gone Sat Mar 10, 2012 10:42 pm

Tak ja taky nespustil MW2 a nebyl hned mastah blastah, nejdriv jsem si musel stahnout aimbot a tak Very Happy vazne, zabralo mi asi 1000 hodin, nez "jsem si to zacal davat" a po dalsim skoro 1000 jsem mel porad co zlepsovat. Nejzavaznejsi otazka je: sejdeme se vsichni zas na nejake hre tak, jak jsme se de facto potkali na MW2?
Gone
Gone
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro koudy_cz Sun Mar 11, 2012 9:25 am

A můžeš mi říct, k čemu ti byl ten aimbot dobrý, aby ses to naučil? To ti jako ukazoval kde je hlava/hruď?
koudy_cz
koudy_cz
"KDEJSEM?" WINNER
Konec alterIWnetu? E63bfb8245_74463235_o2

Poèet pøíspìvkù : 231
Join date : 21. 01. 11
Location : Troppau

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Gone Sun Mar 11, 2012 9:30 am

To byla sranda hošó!
Možná že to tak nevyznělo, proto jsem za to ještě strčil toho smajlíka Wink
Gone
Gone
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Duckiller Sun Mar 11, 2012 9:33 am

Gone napsal:To byla sranda hošó!
Možná že to tak nevyznělo, proto jsem za to ještě strčil toho smajlíka Wink
Vyznělo to jako sranda, neboj ;D


Zatím to vůbec neřešte dokud neřeknu "konečný ortel" Wink Je to s aIW dost složitý, skutečnou pravdu znají jen dva lidi (nta a jerbob), kteří jsou od pátku v minimálním kontaktu.
Duckiller
Duckiller
Kapitán
Kapitán

Poèet pøíspìvkù : 816
Join date : 19. 01. 11
Age : 27
Location : Česká Kamenice, Děčín, Ústecký Kraj

https://www.youtube.com/user/DuckillerCZ

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Gone Sun Mar 11, 2012 9:51 am

Však já jen tak spekuluju co by kdyby no... jináč mě docela rozesmál popis pokakaného Jerboba... je to asi fakt blbeček. Snad nebude moc těžký vynášet "konečný orel"!
(btw. bůh fórů! ^^)
Gone
Gone
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Clavet Sun Mar 11, 2012 2:46 pm

Gone napsal:
Jináč já mám naprostý právo se hroutit...
To samzrejme mas, ale na tomto foru bohuzel ne.
Mmntalne mi prijde, ze tu akorat rozsirujete zbytecnou paniku. think
Clavet
Clavet
Správce
Správce

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 17. 01. 11
Age : 35
Location : Most, Ústecký kraj

http://www.wix.com/pretards/pr

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Gone Sun Mar 11, 2012 4:06 pm

Tak zdá se, že tomu věří naprosto všichni, včetně lmaoboxe (on zatím není důvod tomu nevěřit)... a na rovinu by mě to ani moc nepřekvapovala, kdyby to byla pravda. A jestli nás jen někdo trolluje... tak se mu to setsakramentsky povedlo Smile.
Gone
Gone
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty End of the Line.

Příspěvek pro Gone Sun Mar 11, 2012 8:02 pm

Oficiálně je napsaný, že aIW má končit koncem tejdne, jen tak pro info co napsal lmaobox:
lmaobox napsal:Activision vyžaduje vypnutí všech služeb již zitra, takže v uterý našeho času by mělo byt po všem, Activision vyžaduje i doménu aiw, takže nebude existovat pozítří ani toto forum.

Není ani možné vydat update, který by umožnil hraní bez nutnosti být připojený na alterIWnet bez toho aby si toho Activision všiml, takže hra nebude po vypnutí funkční.

Do budoucna veškeré informace o aiw-projektu na irc.rizon.net #alterIWnet nebo můj twitter @lmaobox
Gone
Gone
Bůh fóra
Bůh fóra

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro koudy_cz Sun Mar 11, 2012 8:14 pm

Taky jsem to teď zrovna čet, ovšem pořád je zmatek v tom kdy, protože to stejně nikdo neví, takže nad tím bych pořád nespekuloval. Až (jestli) to bude, tak to prostě bude...Zajímalo by mně kde to sebral Lmao.
Prostě stačí sledovat Announcements na aIW a je to.
koudy_cz
koudy_cz
"KDEJSEM?" WINNER
Konec alterIWnetu? E63bfb8245_74463235_o2

Poèet pøíspìvkù : 231
Join date : 21. 01. 11
Location : Troppau

Návrat nahoru Goto down

Konec alterIWnetu? Empty Re: Konec alterIWnetu?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru